Witajcie w nowym roku

Zaraz po zarejestrowaniu się i uzyskaniu dostępu do forum, zgodnie z punktem 2.2 Regulaminu, nowy użytkownik ma obowiązek przywitania się w dziale „POWITALNIA”. Każdy, kto nie dopełni tego obowiązku w ciągu 5 dni od daty aktywacji, zostanie usunięty z Forum.
Szatan
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2017, 19:00

Witajcie w nowym roku

Post autor: Szatan » 12 sty 2017, 15:30

Nazywam się Maciej. Zapewne z częścią z Was przywitałem się już osobiście w zeszłym roku, na zakończeniu sezonu w Niesulicach, gdzie zapoznawałem się z relacjami i funkcjonowaniu Waszej ' watachy ' ☺. Dziś jestem już członkiem SSP i dumnie noszę klubową czapeczkę ☺. Nie wiem czy zostałem zaakceptowany przez 'watachę', bo może moja osobowość została odebrana jako dziwna, obca, ale ja sam się nie zraziłem, jestem tolerancyjny ☺.
Pozdrawiam.
Indianin
Posty: 57
Rejestracja: 03 gru 2016, 9:18

Re: Witajcie w nowym roku

Post autor: Indianin » 12 sty 2017, 16:13

Serwus :)
Awatar użytkownika
Bartosz Be
Posty: 135
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witajcie w nowym roku

Post autor: Bartosz Be » 12 sty 2017, 17:16

Ave Szatanie! Nasza wataha akceptuje tylko ludzi dziwnych, obcych, nietuzinkowych i zakręconych. Któż bowiem normalny i standardowy ganiałby pod wodą za rybami, skoro można iść do rybnego? :lol:
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Witajcie w nowym roku

Post autor: HunterSub » 13 sty 2017, 6:26

Cześć Szatan.
Nasza wataha, to przede wszystkim realni ludzie, a to forum, to tylko niewielkie dopełnienie jej funkcjonowania. W większości znamy się osobiście i spotykamy kilka razy w roku. Jesteśmy bardzo różni, ale trzymamy się razem. Nie zawracaj sobie zatem głowy odbiorem, tylko po prostu dołączaj do nas jak najczęściej. Na zlotach, zawodach i wspólnych polowaniach w mniejszych grupach ;-).
Awatar użytkownika
przemek.mar
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witajcie w nowym roku

Post autor: przemek.mar » 13 sty 2017, 8:44

Siema :twisted:
ODPOWIEDZ