Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Zawody krajowe.
Awatar użytkownika
Paweł W.
Posty: 82
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: Paweł W. » 07 lut 2017, 14:32

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszej z dwóch rund tegorocznej edycji Spearfishing Cup 2017 .

https://www.facebook.com/events/1354162 ... 9000543944
bruner
Posty: 131
Rejestracja: 05 gru 2016, 1:57

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: bruner » 17 lut 2017, 8:39

Regulamin zawodów (regulamin uległ zmianom, warto się z min zapoznać):
http://www.sspoland.pl/images/regulamin ... p_2017.pdf
Piotr Gruszeczka; gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich
bruner
Posty: 131
Rejestracja: 05 gru 2016, 1:57

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: bruner » 17 lut 2017, 8:55

Albo lepiej jeszcze poczekajcie - po przeczytaniu widzę, że w regulaminie jest sporo błędów - był tworzony dość szybko - trzeba je najpierw poprawić - prześlę te, które znalazłem Pawłowi W
Piotr Gruszeczka; gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: HunterSub » 18 lut 2017, 12:20

Piotr - zmiany prześlij też proszę do mnie. Mam plik źródłowy tego regulaminu w Corelu i to z niego dokonuję eksportu do PDF-a.
bruner
Posty: 131
Rejestracja: 05 gru 2016, 1:57

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: bruner » 18 lut 2017, 14:13

Przesłałem kompleksowe poprawki, wraz z propozycjami zapisów, które wyeliminują błędy i niejednoznaczności jakie znalazłem do reszty członków zarządu, w celu zatwierdzenia, ew. jeszcze poprawienia. Trochę też je od razu dyskutowaliśmy. Paweł to obrabia jako całość tekstu na podstawie trwającej zespołowo dyskusji (raczej wiele się już nie znajdzie, ale wykluczyć tego nie można) i wersja finalnie zatwierdzona ma być dostępna u Pawła około wtorku. Wtedy Paweł Ci ją wyśle.
Piotr Gruszeczka; gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: HunterSub » 18 lut 2017, 14:48

OK. Dzięki.
W takim razie czekam.
Awatar użytkownika
Paweł W.
Posty: 82
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: Paweł W. » 21 lut 2017, 22:11

Jeszcze chwila...dosłownie na czwartek będę miał wszystko ;-P
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: HunterSub » 22 lut 2017, 22:50

Koledzy.
Właśnie zaktualizowałem stronę sspoland.pl.
Jednocześnie przypominam i proszę o podawanie nazw drużyn.
Ikony zawodników zostały w tym celu odpowiednio zmienione. Pojawią się na dniach.
Osoby, które są już na stronie także proszę o przesłanie nazw drużyn, w jakich będą występować.
Zachęcam do tworzenia i wysyłania logotypów drużyn.

Nazwy drużyn mogą być dowolne, ale podczas ich tworzenia proszę wziąć pod uwagę formalny charakter naszych zawodów.
Występujemy już pod szyldem Polskiego Związku Płetwonurkowania i będzie właściwie z naszej strony, jeśli nazwy będą stosowne do rangi zawodów.

Podjęliśmy starania, by nasze zawody zostały uznane przez PZP-N jako oficjalne, Drużynowe Mistrzostwa Polski w konkurencji sportowej (w rozumieniu ustawy o sporcie).
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: HunterSub » 18 mar 2017, 11:32

Koledzy.

Na zlecenie Zarządu zamieściłem dziś nowy, zmodyfikowany REGULAMIN oraz w dziale DO POBRANIA pojawił się druk OŚWIADCZENIA O STANIE ZDROWIA.
Proszę wszystkich o bezwzględne zapoznanie się z niniejszymi dokumentami, a wszelkie uwagi oraz propozycje proszę kierować na adresy i telefony Zarządu.
Tym samym zbliżamy się pierwszych w tym sezonie zawodów i dzięki SSP będą to otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski.
HunterSub
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2016, 17:47

Re: Druzynowe Mistrzowstwa Polskie Spearfishing Cup 2017- wiosna

Post autor: HunterSub » 11 kwie 2017, 8:02

Koledzy.

Termin zawodów zbliża się wielkimi krokami.

W związku z tym bardzo proszę osoby, które nie są jeszcze w drużynach o pogrupowanie się.

Proszę o to przed zawodami, bo muszę przygotować tabelę wyników.
Wbrew pozorom tabela wyników drużynowych nie jest łatwa do ogarnięcia na zawodach i z tego powodu chciałbym ją przygotować przed imprezą, żeby pracować na sprawdzonym i niezawodnym gotowcu. Usprawni to podliczanie wyników i znacznie skróci czas pracy.

Dziękuję.
ODPOWIEDZ